Гарантія та сервіс - Офіційний сервісний центр Smartway


Smartway в Україні має широко розвинену сервісну мережу.

Головним офіційним сервісним центром Smartway виступає сервісний центр ТОВ  «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ», який здійснює гарантійний ремонт обладнання. Наші фахівці якісно і в строк проведуть діагностику зданого в гарантійний ремонт обладнання, і в максимально короткий термін і  або відремонтують несправне обладнання, або замінять на аналогічне.

Персонал сервісу регулярно проходить професійну підготовку, про що свідчать кваліфікаційні сертифікати. Спеціалізація і професіоналізм технічного персоналу забезпечує високу якість гарантійних робіт. Технічний персонал наших сервісних центрів постійно удосконалює свої навички і освоює новітні технології, готовий Вам допомогти у всіх ситуаціях, що виникають в процесі експлуатації придбаної техніки.

На всі наші товари ми надаємо гарантію відповідно до закону «Про захист прав споживачів»: безкоштовне гарантійне обслуговування в авторизованих виробником сервісних центрах (їх адреси та телефони Ви можете знайти на сайтах виробників) або в наших авторизованих сервісних центрах. Умови і час гарантійного обслуговування для кожного виду техніки визначаються компанією-виробником.

Гарантія дійсна при наявності гарантійного талона із зазначенням моделі та серійного номера виробу / дати продажу, гарантійного терміну, печатки магазину, підпису покупця і співробітника, який відпустив товар.